Familjeläger på Bökebäcksgården

Lördagen den 14.de till söndagen den 15.de maj är det familjeläger på Bökebäcksgården. Gården ligger väldigt naturskönt med utsikt över havet i Kullabygden ett par mil från Ängelholm. Vi kommer äta gott ihop, vandra i den vackra naturen och hitta på massor med bus. Hoppas just du vill följa med och förgylla dessa dagar. Givetvis behöver man inte komma en hel familj, utan det går bra att komma med ett barn eller barnbarn också om man vill det.

Vi startar med Incheckning kl 11:30 på lördagen och slutar med lunch på söndagen ca kl 14.

Kostnad för lägret är 600:- per familj.  Kostnad för lägret är 600:- per familj. Anmälan görs till Jakob Frilund på 0735-180 602 eller jakob.frilund@betaniakyrkan.com

Vi ledare kommer redan fredag kväll den 13.de och har lite fredagsmys och sover över. De som vill haka på redan då är välkomna.